Aktuality

    Home  /  Aktuality

Kam na naše pivo?

Konečně můžete ochutnat naše čepovaná piva STABILNĚ na dvou místech. Přístavní krčma Molo na Baťově kanálu ve Strážnici a Kanteena v Hovoranech mají na svých výčepech naši kompletní nabídku! Sledujte proto jejich facebookové stránky, ať máte přehled, co se kde děje.

Letní nabídka

S létem trochu redukujeme výběr piv, abychom měli vše stabilně. Na stálo tedy máme Slováckou 11° (KEGy a 1l PET láhve) a Slováckou pšeničnou 12° (KEGy a 1l PET láhve). Koncem června budou v Hovoranech hody a pro tuto příležitost budeme mít 12° SOKOL (opět KEGy a 1l PET láhve), která ale bude jen v omezeném množství.

Jak pokračujeme se stavbou?

Už půl roku se v budově budoucího pivovaru na statku v Šardicích nic podstatného neudálo. Momentálně válčíme s administrativou a čekáme na mnohá vyjádření úředníků. Mezitím pro vás vaříme pivo ve spřátelených pivovarech a i když se potýkáme s náročnou logistikou, nějaké to pivo navíc se sem tam ještě najde. Snad se nám během chvilky podaří administrativu dotáhnout do konce a budeme se moci věnovat tomu co nás nejvíc baví – pivu.

Vznik společnosti

Dne 22.3.2016 byla společnost Slovácký pivovar zapsána do obchodního rejstříku. Od tohoto momentu se rozeběhl kolotoč papírování a příprava samotného rozběhu firmy. Během měsíce se nám podařilo zajistit pronájem technologie pro vaření piva, abychom Vám v co nejbližší době mohli nabídnout vlastní produkty.